KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12453662
nr 1245 3662
Oidentifierad konstnär. Bibliskt motiv. Olja på duk, 1700-tal, 60x72
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:31:02
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr